Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Koniecpol

Koniecpol Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Koniecpol 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Koniecpol Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Koniecpol Dodaj baner na strony

PRACA DODATKOWA/ZDALNA/ 3-4 H/ 2400-7500 MIES./UMOWA

Koniecpol Praca w internecie/zdalna

Specjalista ds. Marketingu

(Dodaj do znajomych + napisz po więcej informacji)

-Oferta skierowana do osób poszukujących pracy dodatkowej lub stałej, które chcą ją wykonywać w domu w dogodnych godzinach.

-Oferujemy umowę na wykonywane działania, a także pakiet indywidualnych, darmowych szkoleń, które bez najmniejszego problemu odbędziesz w domowym zaciszu.

-Nie wymagamy doświadczenia - skontaktuj się z nami, a wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy

Co oferujemy?

-praca zdalna, w domu

-praca odbywa się na podstawie umowy,

-wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe,

-wysokie wynagrodzenie (2400 PLN-7500 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)

-dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,

-pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,

-elastyczne godziny pracy,

-możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,

-nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,

-nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.

Opis stanowiska pracy:

-reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych

-obsługa Klienta,

-tworzenie narzędzi reklamowych,

-nie prowadzimy telemarketingu.

-praca odbywa się w 100% w internecie

Wymagania:

-ukończone 18 lat,

-obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,

-komputer lub smartfon z dostępem do internetu,

- motywacja/zaangażowanie do pracy i osiągania wysokich wyników.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 18 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapraszam do kontaktu https://www.facebook.com/karolina.pilatowicz